esmaspäev, 29. jaanuar 2018

Stiilinädal 29. jaanuarist - 2. veebruarini

Uus poolaasta algas stiilinädalaga.

Nagu eelmistel kordadel, nii ka nüüd, stiili valisid 6. klasside  õpilased. Samuti otsustavad just nemad, kes  nende arvates on  stiilselt kõige leidlikumad ja huvitavamad ning väärivad auhinda.
STIILID:
Esmaspäeval, 29. jaanuaril – Ametite päev
See on sinu päev. Saad asuda tööle oma unistuste ametisse või lihtsalt mõnele lahedale töökohale.  Ainsaks piiriks on sinu fantaasia ja unistused. Hakka lauljaks, arstiks, õpetajaks, astronaudiks või politseinikuks. Kui väga soovid, võid hakata isegi presidendiks! Tõepoolest, see päev on loodud sinu unistustele ja unistada võib alati suurelt!Teisipäeval, 30. jaanuaril – Unimütsi päev
Täna võiksid tulla kooli hommikumantlis, pidžaamas või tudu-riietes. Ja keegi ei pahanda, kui sinu soeng on veidi sassis. Kui sul on kaisukaru või kaisuloomake võta ka tema kooli kaasa. Või sobiks sulle paremini olla Uinuv Kaunitar või Tukkuv Tinasõdur?
Kolmapäeval, 31. jaanuaril – Soovahetus
Kõik tüdrukud on kindlasti vahetevahel mõelnud, et  poistele on palju rohkem lubatud, et poiss on palju kergem olla. Poisid seevastu on arvamusel, et mis tüdrukutel viga – nemad saavutavad oma tahtmise lihtsalt naeratuse ja oma armsa olekuga. Sul on võimalus järele proovida,  kuidas sellega lood on. Tõmba selga seelik või viigipüksid ja naudi tagurpidi maailma. Küll see koolipäev saab olema täis tüdrukute visatud krutskeid ja poiste rahulikku olemist. Üks pahupidi päev ei tee ju midagi, mega ju!

Neljapäeval, 1. veebruaril –  Retrostiil
Riietu nii, nagu oli moes 80-ndatel. Lahedad alt laienevad triibulised  või traksidega püksid. Lokirullidega soengud ja põnevad aksessuaarid. Võid olla ka mõni poppstaar, kes kaheksakümnendatel  noorte iidol oli.
Reede, 2. veebruaril –  Eesti Vabariik 100.
Kas tead, et  2. veebruar on Eestile väga tähtis päev. Sellel päeval sõlmiti Tartu rahuleping. Lepingu kohaselt tunnustas Venemaa Eesti iseseisvust igavesest ajast igavesti de jure, loobudes "igaveseks ajaks kõigist suveräänõigustest, mis olid Venemaal Eesti rahva ja maa kohta".
Seepärast, pane selle päeva puhuks end eriti kenasti riidesse, kasutades Eesti rahvuslikku sümboolikat, rahvusvärve - sinist, musta ja valget. Võid meisterdada ka mõne rahvusvärvides ehte.


NB!  Igal päeval saavad kõige – kõige - kõige paremad auhinna!
Kes suudab terve nädala jooksul endale midagi stiilset  selga panna, nende hulgast loositakse reedel 5 õnnelikku, kes saavad eriauhinna!

Fantaasiat ja leidlikkust kõigile!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar