01 oktoober 2014

Murdmaajooksuvõistlus Pirital

Lasnamäe ja Pirita linnaosa koolide 3.-7. klasside meistrivõistlused murdmaateatejooksus

Oktoobrikuu esimesel päeval käisime 3.-6. klassi lastega Pirital murdmaateatejooksu meistrivõistlustel.
Ilm oli jahe, aga päikseline. Külmast ilmast hoolimata olid need võistlused meie koolile väga edukad. Igast klassist oli välja pandud 2 võistkonda, üks tüdrukute ja teine poiste võistkond.
3. klassi tüdrukute arvestuses oli ennast kirja pannud 10 kooli. Meie kooli võistkonnas olid: Marta-Liisa Oja, Iris Murumets, Anni Fedotov, Simona Geceviěiǔtě, Adele Strus. Tüdrukud olid väga tublid ja saavutasid 1.koha.
3. klassi poiste arvestuses oli kohale tulnud 11 kooli, meie kooli võistkonnas olid: Paul Aleksander Pohla, Jorven Bruno Nopponen, Andre Luuk, Sebastian Sõna, Glen Gregor Paas. Ja ega poisid ei saanud ju tüdrukutest kehvemad olla ja nii kordasidki poisid tüdrukute tulemust ja saavutasid 1.koha.
4.klassi tüdrukuid oli kohale tulnud 11 koolist. Meie võistkonna moodustasid: Annemari Arendi, Carolin Mesikäpp, Anette Kampus, Kertu Aljas, Mona-Lisette Erm. Kuna kolmas klass oli eelnevalt nii hästi esinenud, siis ei jäänud ka neljandikud alla ja tõid meie koolile järjekordse 1.koha.
4. klassi poisse oli osalema saabunud 12 erinevast koolist. Meie poiste võistkonda kuulusid: Indrek Sombri, Martin Tobbi, Richard Martell Eek, Ron Laanemaa, Ralf Aron Rebane. Poisid saavutasid tubli 5.koha. Tegu oli väga pingelise võistlusega, sest lõpuaegade vahed olid ainult paari sekundilised.
5. klassi tüdrukuid oli kohal 10 koolist, meie kooli võistkonda kuulusid: Arlene Baikov, Eva Liisa Kuivonen, Iris Õunapuu, Olivia Parkman, Emilie Strus. Selles võistluses saavutasid meie tüdrukud lausa 15 sekundilise edumaaga 1.koha.
5. klassi poisse oli kohale tulnud 12 erinevast koolist. Meie võistkonda kuulusid: Henrik Mürk, Kristo Rand, Kevin Luik, Casper Nicolas Lugtmeijer, Georg Kruusement. Poisid saavutasid meil 2.koha jäädes esimesele kohale alla kõigest 5 sekundiga.
6. klassi tüdrukuid oli võistlemas 11 kooli, meie võistkonna moodustasid: Diana Ross, Mia Marta Heikla, Katariina-Liis Perker, Anete Liis Sikk, Sirle Saareväli. Tüdrukud saavutasid 10. koha.
Ja 6. klassi poisse oli esindamas 12 kooli. Meie kooli esindasid: Kennert-Teet Kadakas, Jürgen Niinemaa, Hugo Rasmus Vaino, Kaspar Päärson, Kristjan Kokk. Ja poisid saavutasid 4.koha jäädes esimesele kohale alla kõigest 5 sekundiga.

Olid väga kordaläinud võistlused meie koolile. Suur suur aitäh meie tublidele sportlastele. Meie, kehalise kasvatuse õpetajad, oleme teie üle väga uhked. Kahjuks seekord pilte ei jõudnud teha, sest oli ju vaja hoogsalt kaasa elada ja meie sportlasi ergutada.